Společnost
Společnost

O společnosti

Mezinárodní společnost Orangepay poskytuje služby zpracování elektronických plateb v oblasti nákupu na internetu. Společnost Orangepay je regulována Českou národní bankou a splňuje normy upravující provádění finančních transakcí. Účelem vytvoření platebního systému je zvýšit efektivitu elektronických plateb a zvýšit zisky podniků, které tuto službu využívají.

Nabízíme snadný, rychlý a bezpečný způsob provádění finančních operací v rámci a nad rámec vašeho podniku. Společnost Orangepay má bohaté zkušenosti s poskytováním služeb zpracování finančních transakcí, díky tomu funguje po celém světě. Kanceláře společnosti se nacházejí v 6 zemích a realizují více než 150 velkých projektů.

Proč Orangepay?

Odpovědnost za poskytované služby

Filtrování podvodných plateb zahrnuje mnoho parametrů analýzy transakcí. V závislosti na požadavcích vašeho projektu lze nastavení parametrů zabezpečení konfigurovat individuálně. Systém odpovídá úrovni 1 PCI DSS a umožňuje konfigurovat zabezpečení 3-D Secure se zohledněním různých parametrů.

Široké pokrytí

Rozsah poskytovaných služeb zpracování elektronických plateb pokrývá celou eurozónu, ostrovy a zámořská území. Díky tomu mohou zákazníci využívat služby odkudkoli na světě.

Vysoký stupeň zabezpečení

V oblasti elektronických plateb hraje důležitou roli bezpečnost. Platební systém Orangepay zahrnuje ochranu proti podvodům, poskytuje nejvyšší stupeň zabezpečení. Společnost splňuje požadavky normy PCI DSS a je oprávněna provádět finanční transakce pomocí platebních karet VISA/MasterCard.

Inovativní platební řešení

Moderní řešení nabízená platebním systémem jsou předmětem neustálého zdokonalování a modernizace, řídí se nejnovějšími trendy ve finančním světě.

Kroky k zahájení podnikání s Orangepay

Analýza nápadu, požadavků a požadovaného výsledku

Mezi nepřetržitě rostoucím počtem nově založených podniků je nutné najít mezeru, díky které bude váš projekt jedinečný a konkurenceschopný. Naše služby zahrnují analýzu a vyhodnocení vašich požadavků, po jejichž dokončení budete mít představu, jakým směrem se vydat při řízení podniku.

Registrace společnosti a vydání licence

Chcete-li podnikat a poskytovat služby, musíte zaregistrovat společnost u příslušné instituce a získat licenci k provádění platebních operací. Společnost Orangepay vám s tím pomůže, tudíž se získání licence a zpracování příslušných dokumentů nemusíte obávat.

Uzavření smlouvy a související služby

V souladu s vašimi požadavky a potřebami je uzavřena smlouva. Díky tomu získáte nástroje na propagaci svého podniku a doporučení ke zvýšení objemu úspěšných prodejů.

IT služby

Naše IT služby poskytují SEO údržbu, služby vývoje internetových stránek a podporu projektů, vyžadujících pohodlné platební metody, při jejichž absenci je mnohem obtížnější podnikat a udržet si zákazníky.

S využitím služeb zpracování transakcí poskytovaných společností Orangepay poroste váš zisk. Díky snadné integraci platebního formuláře a širokému spektru funkcí, které vám budou k dispozici, je to na dosah ruky.

E-commerce

Způsoby platby nabízené společností Orangepay jsou často využívány zákazníky v oblasti e-commerce. Díky analytickým nástrojům, vysoké rychlosti a průchodnosti platebních transakcí platebním systémem dosahuje konverze plateb vysoké úrovně.

Zákazníci jsou spokojeni se způsobem, jakým funguje platební formulář, navíc ho majitelé elektronických obchodů mohou upravit podle svých potřeb.

Zábava a další služby

Služby zpracování transakcí jsou aktuálním tématem finančního světa a neustále se vyvíjejí. S pomocí našeho platebního systému budou moci vaši zákazníci provádět platby okamžitě, nakupovat služby a zboží jednoduše a bezpečně.

Po zaplacení jsou finanční prostředky zasílány na váš účet a nepodléhají žádným skrytým poplatkům.

Sociální sítě

Sociální sítě a stránky s hrami často vyžadují platební řešení zahrnující celou řadu neobvyklých funkcí, které musejí být v souladu se všemi normami ochrany osobních údajů. Systém Orangepay umožňuje využívat jeho způsoby platby pro tyto účely a upravovat je podle vašich potřeb.