Partnerství

Asimilátor

Partnerský program

Pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj příjem, nabízí Orangepay speciální program spolupráce. Partnerství se společností Orangepay otevírá nové možnosti zvýšení příjmů, rozvoje vašeho podniku a výměny pracovních zkušeností v různorodých oblastech podnikatelské činnosti.

Pro navázání spolupráce stačí, abyste s námi uzavřeli smlouvu, následně budete mít možnost získávat zákazníky pro společnost Orangepay. Když se takto získaná osoba stane klientem platebního systému, obdržíte provize a bonusy v závislosti na množství získaných klientů.

Díky široké nabídce platebních metod mohou partneři společnosti Orangepay navýšit konverze a objemy při prodeji.

Partnerství s Orangepay je příležitostí stát se součástí společnosti, která zaujímá vedoucí postavení v oblasti elektronických plateb. Zákazníci společnosti oceňují vysokou kvalitu služeb, řešení jednotlivých otázek bez ohledu na denní dobu a schopnost podnikat online, bez ohledu na zeměpisnou polohu.

Díky multifunkčnímu systému a pružným podmínkám v oblasti řešení financování budou mít zástupci, kteří s námi uzavřou smlouvu, k dispozici všechny funkce, které jim umožní překročit jejich dosavadní hranice ziskovosti a ještě k tomu poskytnou zákazníkům lepší podmínky. Výhodná provize, bonusy, podrobné výkazy, platby na vyžádání a další možnosti jsou dostupné všem, kteří chtějí spolupracovat se společností Orangepay. Připojte se a začněte ještě dnes.

Co nabízíme partnerům v rámci spolupráce?

Budete dostávat všechny potřebné materiály, získáte naši podporu v záležitostech zastupování a taktéž flexibilní podmínky ohledně vašeho příjmu. Speciálně pro naše partnery byla vyvinuta multifunkční platforma, která vám umožní v reálném čase sledovat vaše příjmy a proces integrace klienta.

Speciální platforma pro zástupce zahrnuje statistické údaje o uskutečněných připojeních, osobách čekajících na připojení a platbách zákazníkům. Po vyplnění žádosti a připojení se k systému získáte možnost rozvinout potenciál svých schopností společně s námi.

  • Systém prémií a příplatků
  • Platforma pro analýzu a posuzování procesu integrace klientů
  • Jednoduchý a pohodlný způsob, jak získat finanční prostředky
  • Taktiky ke zlepšení strategií pro získávání nových zákazníků
  • Propagační materiály pro efektivní poskytování informací
  • Podpora a odpovědi na vznikající otázky